105000000+
OBRAT ROČNĚ
156+
SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ
89000+
OBJEDNÁVEK ROČNĚ

SPRÁVA PPC REKLAM

PPC kampaně  jsou stále, a v dnešní době ještě více, nejefektivnějším a nejvýkonnějším a nevyčerpatelným zdrojem objednávek, poptávek, telefonátů a skvělých nových zákazníků.

Umím efektivně řídit PPC reklamy

Řešíte nedostatek zakázek a objednávek či chcete být prostě úspěšnější ve svém podnikání a více vydělávat? Chcete zásadním způsobem navýšit své příjmy?  Obraťte se na mě – vše vyřeším efektivně a rychle. Zajistím dlouhodobou fungující propagaci (PPC reklamu) na Google, Seznamu ap.

Specializuji se na internet, webové stránky, eshopy a propagaci od roku 2006 a Vám také pomohu – volejte hned 775 33 19 68

PPC REKLAMA

90%

SEO OPTIMALIZACE

65%

Cenové srovnávače

75%

Soc. sítě

35%

PPC REKLAMA NA GOOGLE ADS

Nejlepší místo pro reklamu je tam, kde lidé hledají Vaši službu nebo produkty. A tím je Google a jeho služby. V současné době má Google podíl na trhu (nepotvrzený) cca 70%.  Tzn., že 70 lidí ze 100 jde rovnou na vyhledávač Google ať již přes mobil nebo PC.

REKLAMA NA SEZNAMU SKLIK

Seznam je stále super místem pro inzerci. Home page Seznamu navštěvuje přibližně 2,7 milionu lidí denně a to rozhodně stojí za pozornost. Navíc se Seznam pustil velmi úspěšně do spousty vlastních projektů, kde můžeme reklamu zobrazovat. Seznam Zprávy, Firmy.cz, Sreality, Sbazar atd.

HEUREKA

Heureka je největší nákupní portál a srovnávač cen na českém internetu. Každý měsíc navštíví web v průměru tři milióny reálných uživatelů, kteří vybírají z dvaceti sedmi miliónů produktů a desítek tisíc internetových obchodů. Heureka zároveň patří mezi 10 nejnavštěvovanějších webů v Česku měsíčně. Zdroj Wikipedie
Stejně jako služby Zboží.cz je i Heureka téměř povinností pro každý eshop.

GOOGLE NÁKUPY

Podle našeho názoru patří Google nákupy pro každý eshop k tomu nejlepšímu, co se v současnosti z pohledu prodeje zboží nabízí. Podmínky na přijetí do tohoto programu jsou poměrně přísné, ale rozhodně to stojí za to.

GOOGLE FIRMY

Nástroj Google firmy stojí za pozornost, protože je zdarma a poskytuje obrovskou sílu a zástupy zákazníků, převážně pro majitele kamenných provozoven.

REKLAMA ZDARMA

Google umožňuje v rámci služby Google nákupy zobrazování Vašich produktů na různých místech a to zcela zdarma. Využijete toho?

Marketing na Internetu

Více jak 10 let pomáhám firmám a živnostníkům - od výroby webových stránek či eshopu po kompletní správu výkonnostních reklam na Google, Seznamu, Heurece, Zboží, Google nákupech, Favi, Glami atd. Nemusíte se již o nic starat. Stačí zavolat.

Skvělé ceny od 1990 Kč

Eshopařům nabízím variantu procentuální odměny z obratu, který vytvořím pomocí PPC kampaní. U ostatních dohodnutý paušál. Nic neplatíte dopředu, vše až následující měsíc po vyhodnocení výsledků.

Prémiové služby

Jsem dostupný 7 dní v týdnu. 6:00 až 20:00. Řešení došlých požadavků, dotazů do 13:00 do několika hodin, jinak následující den. Garance vrácení peněz v případě nespokojenosti. Tvorba videospotů včetně namluvení.

PPC Reklama Google
AHOJ, JSTE PŘIPRAVENI ZAČÍT?

NABÍZÍME GARANCI SPOKOJENOSTI

Pokud nebudete spokojeni, nebudeme nic účtovat

Efektivní reklama

Zaměřuji se výhradně na efektivní a rentabilní výsledky reklamních kampaní. Důsledně měřím výsledky a porovnávám s náklady.

Reklama od 5000 Kč

Minimální investice do reklamy, která má význam je cca 150-200 Kč na den. Což je 5000 až 6000 Kč za měsíc. Čím více, tím lépe. S nárůstem investice úměrně stoupá i počet objednávek a zakázek.

Služby

Jsem dostupný 7 dní v týdnu. 6:00 až 20:00. Řešení došlých požadavků, dotazů do 13:00 do několika hodin, jinak následující den. Garance vrácení peněz v případě nespokojenosti.