Co pro Vás budeme dělat?

Součástí každé naší nabídky je:

PPC kampaně v ČR i po celém světě

Reklamy na Vaše zboží či službu Vám obratem vytvoříme kdekoli budete chtít i po celém světě, všude kde chcete své produkty prodávat, tam se může reklama zobrazovat třeba do hodiny. Standardem pro ČR jsou Google, Seznam, Heureka, Zboží, Favi, Glami atd.

Vše na klíč

Nabízíme vždy pouze kompletní služby. Vytvoříme a nastavíme reklamní účet Google ADS, Sklik, Heureka, Zboží atd. Vytvoříme potřebné reklamní kampaně vč. textových inzerátů a grafických bannerů zcela zdarma. Nic nebudete platit navíc.

PRAVIDELNÁ SPRÁVA PPC KAMPANÍ

Pravidelná správa a optimalizace reklamních kampaní každý pracovní den bez výjimky. Abychom dosáhli co nejlepších výsledků reklamních PPC kampaní kontrolujeme pečlivě výkon účtů ADS každý den. Účet Google ADS se skládá z jednotlivých kampaní, každá kampaň obsahuje reklamní sestavy a ty popřípadě produktové skupiny nebo klíčová slova. Výkon každého jednotlivého produktu, skupiny, sestavy či klíčových slov musíme mít vždy pod kontrolou.

8500 Kč ZDARMA

Kredit zdarma pro Váš nový Google ADS účet na reklamu. Podmínky vyplácení se mohou měnit.

VIDEO ZDARMA

Vytvoříme Vám moderní a působivé video pro prezentaci Vaší firmy nebo produktu v reklamách.

SEO plán

Search Engine Optimization - Optimalizace webových stránek – přirozené výsledky vyhledávání jsou jedním z nejdůležitějších zdrojů návštěv. Je nutné dlouhodobě pracovat a zkvalitňovat obsah webu, detail produktu a celou strukturu. Navrhneme Vám ideální SEO plán a budeme na něm popřípadě s Vámi pracovat.

Kontrola webových stránek - eshopu

Pravidelně kontrolujeme technický stav webu. Stav webových stránek ovlivňuje vše. U PPC kampaní máte nižší ceny a v SEO jste na lepším místě. Vyplatí se mít tedy web v pořádku. Upozorníme vás na případné chyby.

Nastavení Google Analytics GA4

Nastupují nové GA4 - nejlepší program, který je zdarma, poskytne vám poměrně přesnou představu o dění na Vašem webu. My Vám pomůžeme s nastavením, propojením a analýzou sebraných dat. GA4 velmi dobře podporují Google ADS

Konzultace marketingu

Marketing se skládá ze čtyř částí tzv. 4 P. Product - Price - Place - Promotion. Máte všechny části 4Ppod kontrolou a zpracované na 100%?

Reporting

Pravidelně Vám budeme 2x měsíčně písemně reportovat výsledky reklamních kampaní a celého webu či eshopu.

Proč nás kontaktovat?

  1. Předáme Vám zkušenosti za 14 let
  2. Nehádáme a nezkoušíme, jdeme na jisto
  3. Naše odměna od 2990 Kč nebo podle %
  4. Zdarma poradíme nejlepší postup
  5. Budete spokojeni – neděláme pouze reklamu