PPC reklama Google

Reklama ve vyhledávání

Textová reklama ve vyhledávání jsou základ. Zobrazíte své nabídky pouze těm, co Vás hledají a zaplatíte pouze za návštěvníky svých stránek. A objednávka je odeslaná.

Google nákupy

Pro eshopy je to neuvěřitelně efektivní a výkonný nástroj, hotový zlatý důl plný krásných objednávek. Přidejte také svou nabídku na místa, kde se pohybují Vaši zákazníci, kteří chtějí hned nakupovat.

Bannerová reklama

Grafickou či video reklamou oslovíte až 95% populace za velmi zajímavé ceny. Už jste vyzkoušeli?

Efektivita kampaní

Víte, že Google umí kampaně řídit, tak aby byly ziskové? Slyšeli jste, že můžete platit pouze za uskutečněné objednávky a ne za prokliky? Jsou různé strategie, a já Vám s tím velice rád pomohu. Reklamu umí udělat každý! Aby byla zisková je pro mnohé již oříšek. Já sbírám zkušenosti od roku 2009. PPC Reklama Google je jasná volba

Vyhodnocení reklam na Google

Je to velice jednoduché. Výhoda kampaní na Google je, že dokážeme poměrně přesně změřit jaký Obrat příslušná reklamní kampaň vytvořila.
Existuje na to různé technologie, které se neustále vylepšují a přesnost je téměř na 100%.

Když známe dvě základní finanční veličiny, kolik jsme do kampaně investovali a jaký jsme měli obrat, jednoduše spočítáme rentabilitu jednoduchým vydělením, obou čísel.

Je zcela jedno, co s čím vydělíte protože jednou Vám vyjde „české PNO“, což je Podíl Obratu na Zisku a ve druhé variantě je to Anglické „ROAS“ čili Return on Ad Spend. Česky řečeno návratnost prostředků vložených do reklamy (v Google Ads ji najdeme pod názvem cílová návratnost investic do reklamy).

Prémiové služby

Jsem dostupný 7 dní v týdnu. 6:00 až 20:00. Řešení došlých požadavků, dotazů do 13:00 do několika hodin, jinak následující den. Garance vrácení peněz v případě nespokojenosti. Tvorba videospotů včetně namluvení.

Detailní výsledky reklam našich klientů

Chcete se podívat na konkrétní výsledky našich reklamních kampaní? Vyplňte formulář níže a dokument Vám zdarma dorazí do Vaší e-mailové schránky.

    PPC Reklama Google

    3 důvody nás kontaktovat

    1. 14 let praxe, které Vám předáme
    2. Naše odměna je podle výsledku
    3. Zdarma Vám poradíme nejlepší postup