Mám eshop, kolik mě to bude stát?

2%

Odměna pro správce PPC kampaní je závislá na výsledcích reklamních kampaní, které vytvoří, nastaví a bude pravidelně optimalizovat a vést k nejlepším možným výsledkům.

Odměna je stanovena procentem z obratu reklamních kampaní pod naší správou (pouze reklamních kampaní – nic jiného).

Stáhněte si příklad ceníku pro eshopy

Zavolejte mi, doporučím Vám nejvhodnější strategii a postup právě pro Váš jedinečný eshop.
Účtuji měsíčně, vždy až následující měsíc (dopředu nic neplatíte) procentuálně z obratu, který vytvořím pomocí PPC kampaní.

 

Detailní výsledky kampaní

Podívejte se na výsledky výkonnostních PPC kampaní. Vyplňte formulář níže a dokument Vám zdarma dorazí do Vaší e-mailové schránky.
* veškerá poskytovaná data jsou anonymní. Ctíme velice pečlivě veškerou ochranu dat včetně GDPR

  PROČ VYBRAT MĚ?

  Mám velmi bohaté zkušenosti z online marketingu od roku 2009, které Vám mohu předat. Nemusíte zkoušet slepé uličky. Začínal jsem jako programátor webových stránek v HTML, kde jsme se naučil základy, které využívám dodnes. Majitelé webů však požadovali návštěvnost a výkon, proto jsem se přeškolil na  výkonnostní marketing, který dělám dodnes.

  JAKO O VLASTNÍ

  Podnikám velmi dlouho a vím, jak náročné to je, proto se starám o každou Vámi svěřenou investici jako o vlastní. Jsem velice pečlivý a náročný na  všechny detaily, které jsou v marketingu důležité. Vše dodělám na 100%. Jsem vždy dostupný do několika málo hodin.

  DOSTUPNOST

  Jsem dostupný i 7 dní v týdnu, pokud je to potřeba, pokud nemáte čas přes den, řešíme společné úkoly po večerech, snažím se každému vyjít maximálně vstříc.

  ÚSPĚŠNOST

  95% projektů je úspěšných a rentabilních.

  Výkonnostní Marketing

  Specializuji se pouze na skvělý výkon každé kampaně a každé reklamy. Vždy je pro mě cílem reklama, která Vám skvěle funguje a vydělává.

  Flexibilní Ceny

  Eshopy u mě mohou využít spravedlivý systém platby z obratu, který reklamou sám vytvořím. Odměna podle výkonu.

  Špičková Podpora

  Pravidelně se zástupci Google diskutuji nad výkonem každé reklamy. Prémiovou podporu, novinky a aktuality s Vámi vždy aktivně sdílím.