CENÍK PRO SLUŽBY A ŘEMESLNÍKY
(nemám eshop)

Pokud nenabízíte svoje služby přes eshop – jste tu správně. Náš systém je velice jednoduchý a spravedlivý. Naše odměna je účtována od 50Kč za každou poptávku či konverzí, kterou pro Vás seženeme skrze reklamní systémy Google či Seznam. Týká se pouze poptávek z reklamních systémů. Nezapočítávají se jakékoli jiné. 

Zavolejte mi, vytvořím Vám strategii přímo na míru právě pro Váš obchod nebo živnost.

* Uvedené ceny jsou bez DPH a obsahují všechny poplatky. Pokud by bylo něco nejasného zavolejte mi hned  775 33 19 68

PROČ VYBRAT MĚ?

Mám velmi bohaté zkušenosti z online marketingu od roku 2009, které Vám mohu předat. Nemusíte zkoušet slepé uličky. Začínal jsem jako programátor webových stránek v HTML, kde jsme se naučil základy, které využívám dodnes. Majitelé webů však požadovali návštěvnost a výkon, proto jsem se přeškolil na  výkonnostní marketing, který dělám dodnes.

JAKO O VLASTNÍ

Podnikám velmi dlouho a vím, jak náročné to je, proto se starám o každou Vámi svěřenou investici jako o vlastní. Jsem velice pečlivý a náročný na  všechny detaily, které jsou v marketingu důležité. Vše dodělám na 100%. Jsem vždy dostupný do několika málo hodin.

DOSTUPNOST

Jsem dostupný i 7 dní v týdnu, pokud je to potřeba, pokud nemáte čas přes den, řešíme společné úkoly po večerech, snažím se každému vyjít maximálně vstříc.

ÚSPĚŠNOST

95% projektů je úspěšných a rentabilních.

Výkonnostní Marketing

Specializuji se pouze na skvělý výkon každé kampaně a každé reklamy. Vždy je pro mě cílem reklama, která Vám skvěle funguje a vydělává.

Flexibilní Ceny

Eshopy u mě mohou využít spravedlivý systém platby z obratu, který reklamou sám vytvořím. Odměna podle výkonu.

Špičková Podpora

Pravidelně se zástupci Google diskutuji nad výkonem každé reklamy. Prémiovou podporu, novinky a aktuality s Vámi vždy aktivně sdílím.